Burdur İlden İle Nakliyat | Burdur İlden İle Taşımacılık

Burdur İlden İle Nakliyat

Burdur ilden ile Nakliyat yapan firmamız 1989 senesinde kurulmuş olup o günden bu yana sizlere Yüksek kalitede hizmet imkânı sunmaktadır. Her zaman Öncü bir firma Olmayı başardık ve sizleri memnun etmeyi  görev olarak bildik. Şirketimizde çalışan kişiler kendine güvenen işin profesyonel ve sertifikası olan kişilerden oluşmaktadır. Bizlere her konuda güvenebilir ve hizmet alabilirsiniz. Deneyimli kadromuz ile sizlere dilediğiniz zaman ve saatte hizmet vermeye hazırız. Ev, ofis ve iş yerinizi kısa süre içerisinde güvenilir bir şekilde yeni yerine taktırmaktayız. Eşyalarınız dar bir alandan geçecekse veya yüksek katta bir binaya taşınacak ise bu bizim sayemizde gerçekleşecektir. Biliyorsunuz ki önceden yüksek katlı binalara eşya taşımak zorlu bir süreçti ve merdiven yolu ile eşyalar taşınıyordu. Fakat  son zamanlarda teknoloji çok gelişti. Gelişen teknoloji ile beraber artık yüksek katlı binalara nakliyat işleri kolaylaştı ve bu nedenle eşyaların zarar görme olasılığı düştü. Asansörlerimiz sayesinde dilediğiniz kata kolay bir şekilde nakliyat hizmetini içerisinde vermekteyiz. Yüksek katlı binalar sizi korkutmasın ve sizin için bir sorun olmaktan çıksın. Firmamızda birçok araç vardır. Araçlarımız eşyalarınıza göre belirlenir. Eşyalarınız fazla ise büyük araç ile gelmekteyiz. Parça parça eşya taşıma hizmetimizde bulunmaktadır. Güvenilir bir firma arıyorsanız mutlaka firmamız ile iletişime geçip bu konu hakkında bilgiye sahip olabilirsiniz. Bizlere Danışmadan başka firmalar ile görüşmemenizi tavsiye ediyoruz.. Bizlere ulaşım sağladığınızda mutlaka randevu oluşturmalısınız. Sizlerin dilediği ve istediği saatte ekiplerimiz orda olacak ve nakliyat işletimlerini başlatacaktır. 

 
 

Burdur ilden ile nakliyat yapan firmamız sizlere güvenilir bir hizmet vermektedir. Firmamızın araç filetosu son derece büyüktür. Eşyalarınızın boyutuna ve sayısına göre araçlarımız vardır. Eşyalarınıza uygun birçok aracımız mevcuttur. Çok  sayıda eşyanız var r ise ona uygun araç ile gelir bir defada eşyalarınızı gideceği yere aktarırız. Aynı zamanda ekiplerimiz montajlama işini de en iyi şekilde gerçekleştirilir. Eşyalarınız gideceği yere ulaştıktan sonra firmamızda bulunan ekiplerimiz tarafından montajlama işlemi yapılır. Sökme, montajlama işlemi ekiplerimiz tarafından ücretsiz bir şekilde gerçekleştirilir. Eşyalarınıza taşınmadan evvel mutlaka sigorta yapılır ve aynı zamanda paketleme işlemi gerçekleştirilir. Paketleme işlemi gerçekleşmeden herhangi bir taşınma hizmetini vermiyoruz. Bunun sebebi eşyalarınızın zarar görme ihtimalini azaltmak ve sorunsuz bir şekilde nakliyat hizmetini gerçekleştirmektir. Eşyalarınız bizim için kıymetlidir. Bu sebeple de eşyalarınıza zarar gelmemesi için her zaman uğraşırız. Eşyalarınız Dilediğiniz zaman verileriniz tarihte Kısa bir süre içerisinde gidileceği yere ulaştırılır. Eşyalarınız gideceği yere ulaştıktan sonra firmamızda bulunan ekiplerimiz tarafından montajlama yapılacak eşya var ise montajlama gerçekleştirilir. Bize ulaşım sağladığınızda firmamız da çalışan ekiplerimiz gelip keşif işlemine başlayacaklardır. Daha sonra ise nakliyat işleminin ne zaman yapılacağına birlikte karar verilir. Eşyalarınızı keşif yapmamızın nedeni nakliyat günü eşyalarınıza göre araç ile gelip nakliyat işlemini bir kerede gerçekleştirmemizdir.. 

Burdur ilden ile Nakliyat yapan firmamız Burdur'da bulunan bütün ilçelere ve il dışına Dilediğiniz hizmeti sağlamaktadır. Hizmet almak istiyorsanız Öncelikle bizi arayıp randevu almanız gerekmektedir. Randevu Aldıktan sonra Nakliyat hizmetini yapacağımız günden bir gün önce ekiplerimiz eşyalarınızı incelemeye gelecekler ve daha sonra ise hangi araç ile geleceklerini size bildireceklerdir. Fiyatlarımız piyasaya göre son derece Uygundur ve asla bütçenizi sarsmayacak cinstendir. Bizler için maddiyat çok önemli değildir. Bizim için önemli olan müşterilerimizin memnuniyeti ve mutluluğudur. Hizmetimizden memnun olduğunuz da biz de mutlu oluyoruz ve Kendimizi geliştirmek için daha fazla gayret gösteriyoruz. Sizlerin bizim hakkımızda olan düşünceleriniz bizim için çok önemlidir. Bu Sebeple müşterilerimizin taleplerini her zaman kulak vermekte ve değerlendirmekteyizAraçlarımızda paketleme işlemi için lazım olacak birçok araç ve gereç vardır. Bu konuda sizin bir zahmete girmenize gerek kalmayacaktır. Sizlere hayal ettiğiniz hizmeti en kısa sürede ve en iyi şekilde sunacağımıza söz veriyoruz. Bizlere hafta içi ve hafta sonu olmak üzere istediğiniz zamanda ulaşım sağlamanız mümkündür. Bizlere ulaştığınızda sizlere fiyat hakkında bilgiler verilecektir. Fiyatlar eşyalarınızın durumuna göre değişiklik göstermektedir. Taşımacılık ile alakalı daha fazla detaya sahip olmak istiyorsanız bizimle iletişime geçebilir ve detaylı bilgilere sahip olabilirsiniz. 

Hizmetlerimiz Hakkında Daha Detaylı Bilgi Almak İçin, Hemen Arayın!