Ankara Çayyolu Nakliyeciler | Hemen Teklif Alın

Ankara Çayyolu Nakliyeciler

Çayyolu Nakliyat 

 

Ankara  Çayyolu nakliyeciler1993 senesinde kurulmuş olup o günden günümüze kadar güvenilir ve kaliteli bir şekilde müşterilerine hizmet sunmaktadır. Kurulduğumuz gün amacımız vardı ve amacımıza Kısa bir süre içerisinde ulaştık. Hedefimiz her zaman müşterilerimizi memnun etmek ve onların mutluluğunu sağlamak olmuştur. Her geçen gün kendimizi yeniledik ve yenilemeye devam ediyoruz. Firmamızda çalışan elemanlarımız son derece güvenilir ve işinde Usta olan kişilerden oluşmaktadır. Her birinin Nakliyat ile alakalı sertifikası vardır ve nerede ne yapması gerek tiklerini çok iyi bilirler. Bu sebeple de taşınma işleminden korkmanıza ve telaşa    kapılmanıza h gerek yoktur. Genelde insanlar taşınma esnasında eşyaların da çizik veya kırılma gibi problem ile karşılaşacaklarını düşünürler ve Nakliyat işleminden uzak dururlar. Fakat bu tamamen firma ile alakalı bir durumdur. Taşınma esnasında firmanın ne kadar güvenilir ve ne kadar kaliteli hizmet verdiği araştırılmalı Daha sonra ise eşyalar firmaya teslim edilmelidir. Bizleri de araştırabilirsiniz ve araştırdığınız da ne kadar kaliteli ve güvenilir bir firma olduğumuzu göreceksiniz. Bizim için önemli olan sizlerin memnuniyeti ve mutluluğudur her zaman para ikinci planda olur. Bizden hizmet almak istiyorsanız telefon numaramızdan bizlere ulaşabilir ve istediğiniz hizmeti kısa süre içerisinde  alabilirsiniz. 

 

 Ankara Çayyolu nakliyeciler,  aynı zamanda yüksek katlı binalara ya da girişi dar olan binalara Nakliyat işlemini asansör yardımı ile yapmaktadır. Asansörleri son teknolojik olup eşyalarını da hiçbir zarar gelmeden ulaşacağı yere kısa zaman içerisinde ulaştırılır. Asansörlerimiz genelde balkon tarafına konur. Fakat balkon tarafa müsait değil ise pencerelere konulur. Eşyalarınız Dilediğiniz yere asansör yardımı ile kısa süre içerisinde ulaştırılır. Elemanlarımız çok titizlik ile çalışır ve eşyalarınızı taşınmadan evvel özenli bir şekilde paketlere yerleştirir. Eşyalarınızı paketlemeden taşıma işlemini  gerçekleştiremiyoruz. Eşyalarınızı paketlemek  oluşabilecek riske karşı eşyalarınızı korur. Eşyalarınız paketlemeden yola çıkar ise yolda mutlaka bir problem ile karşı karşıya kalır. Eşyalarınız ekiplerimiz tarafından özenli bir şekilde paketlenir ve daha sonra ise kapalı kasalı kamyonlarımızı yerleştirilir. Yerleştirmede Bu esnada büyük önem taşır. Eşyalarınızı aynı zamanda Sigorta Ve hiçbir şekilde eşyalarınızın başına bir şey gelmesin müsaade etmiyoruz. Eşyalarını da sigorta yaptığımız için eğer eşyalarınızın başına bir problem geldiyse bu problem firmamıza ait oluyor ve firmamız meydana gelen bu hasarı karşılıyor. Bizlere İstediğiniz zaman ulaşır sağlamanız mümkündür. Bizlere ulaşım sağlığınızı adresinizi ve az soya söylemeniz yeterli olacaktır. Dilediğiniz tarihte ve saatte Nakliyat işlemini gerçekleştirmek üzere ekiplerimiz adresinize geleceklerdir. 

 

Ankara Çayyolu Nakliyeciler, hayal ettiğiniz taşınma işlemini sizlere sağlayacaktır. Herkesin hayal ettiği taşınma işlemi kolay rahat ve eşyalarınız zarar görmeden gideceği yere ulaşmasıdır. Birçok kişi eşyaları zarar görecek diye taşıma işleminden çekinir. Fakat firmamız sayesinde taşınma işlemini en iyi şekilde gerçekleştireceksiniz. Firmamız asla sizin yorulmanı da müsaade etmeyecek ve evinize kadar gelip eşyalarımızı paketleyecek. Daha sonra taşınacağı yere eşyalarınız özenli bir şekilde götürülecek. Eşyalarımızı paketlemek için mevcut olan bant koli gibi malzemeler her zaman aracımızda olmakta ve sizin herhangi bir araç gereç bulmanızda gerek kalmamaktadır. Bizlere sonuna kadar güvenebilirsiniz ve bizden istediğiniz hizmeti Kısa bir süre içerisinde alabilirsiniz.  Sizler için her zaman hazır halde bulunmaktayız ve ekiplerimiz en kısa zaman içerisinde Nakliyat işlemini gerçekleştirmek üzere yola çıkarlar. Bizim için önemli olan müşterilerimizin bize olan güveni ve memnuniyetidir. Kurulduğumuz günden bu yana her zaman kendimizi gerilemeye çalıştık ve en üst seviyeye ulaştık. Hayal ettiğiniz taşınma hizmetini bizden kolay bir şekilde alabilmeniz mümkündür. Fiyatlarımız asla bütçenizi sarsmayacak cinstendir ve uygun fiyata kalitenin ne olduğunu bizimle görebileceksiniz. Bizlere ulaşım sağladığınız da ekiplerimiz adresi ise kadar gelip eşyalarımızı kontrol ettikten sonra Nakliyat işleminin meydana geleceği günü kararlaştırılacaklardır. Nakliyat işleminin gününe karar verildikten sonra o gün  mutlaka adresiniz olacaklar ve taşınma işlemini başlatacaklardır.  Öncelikle taşınma işleminde eşyalar paketlenir ve daha sonra ise kapalı araçlara yerleştirilir. Araçlarımız son derece güvenilirdir ve eşyalarınızın hiçbir zarar ile karşı karşıya kalmasına olanak vermez. Bizlere Sonuna kadar güvenebilir ve bizden istediğiniz hizmeti alabilirsiniz. 

 

SAYFALAR
TAKİP EDİN

Benzer Konular

Hizmetlerimiz Hakkında Daha Detaylı Bilgi Almak İçin, Hemen Arayın!