Ankara Fatih Nakliyeciler | Hemen Teklif Alın

Ankara Fatih Nakliyeciler

Fatih Nakliyat 

 

Ankara fatih nakliyeciler,  sizlere en iyi koşullu sağlayarak Nakliyat hizmetinde en üst kalitede hizmeti vermek için  bu işe kendini adamıştır. Sizlere vermiş olduğumuz bütün hizmetlerde müşteri memnuniyetini Her zaman ön planda tutarak işimize başlamaktayız. Bizim için hiçbir zaman kazanç ön planda değildir ve Tam aksine sizleri mutlu ve müşteri memnuniyeti ilk sırada yerini alır. Bu sebeple de uygun fiyata kaliteli hizmeti bizimle tadabilirsiniz. Birçok kişi Nakliyat esnasında eşyalarına zarar gelecek korkusu Yaşar ve Nakliyat işlemini gerçekleştirmekten korkar. Fakat aslında güvenilir firma ile Nakliyat işleri Kısa bir süre içerisinde gerçekleşir. Firmamızda çalışan ekiplerimiz eşyalarını da kadar paketleme hizmetini vermektedir. Sizlerin asla yorulmasına müsaade etmiyoruz ve sizin yapmanız gereken sadece taşınan eşyaları Yeni evinizde veya ofisinizde  yerleştirmek olacaktır. Firmamızda çalışan ekiplerimiz Nakliyat  hizmetinin gerçekleştirileceği gün adresinize kadar gelip Öncelikle paketleme işlemini gerçekleştirmektedir. Paketleme işleminde koli bant streç film köpük gibi malzemelere ihtiyaç vardır fakat sizin malzemeleri bulmanıza veya almanıza gerek yoktur. Firmamız da bulunan bütün araçlarda bu malzemeler fazlasıyla vardır ve ekiplerimiz yanlarında malzemeleri getirerek eşyalarımızı özenli ve titiz bir şekilde paketlenmektedir. Sizler için 7/24 saat hizmet imkânı tanımaktayız. Dilediğiniz hizmeti ve istediğiniz bilgiye bize ulaşarak alabilirsiniz. 

 

Ankara fatih nakliyecilerevden eve asansörlü nakliyat hizmetinde sizlere sağlamaktadır. Geçmiş senelerde asansörü İzmit olmadığı için yüksek kata eşya taşımak ya da dar binalardan  eşya çıkarmak çok zor bir işti. Fakat gelişen teknoloji ile birlikte asansör yardımı ile yüksek kata kısa süre içerisinde eşya çıkarılmaktadır. Sizler için hesaplı paketlerimiz vardır ve bizlere ulaşım sağladığınız da bu hesaplı paketlerimizden yararlanmanız mümkündür. Uzun Senelerdir bu işin içerisinde olduğumuz için kendimizi geliştirdik ve bu konuda profesyonelleştik. Ekiplerimizin her biri kendini bilir ve işinde uzman kişilerdir. Eşyalarınızı taşımadan evvel sizlerin isteği üzerine eşyalarını da sigorta yapıyoruz ve sigorta kapsamında olduğu için eşyalarının başına Herhangi bir problem gelir ise eşyalarınızın değerini sizlere veriyoruz. Eşyalarınız çizik dahi almadan kısa zaman içerisinde yeni yerine taşınacak ve yerleştirilecektir. Aynı Zamanında İkimiz de çalışan elemanlarımız sizlere sökme ve montajlama işleminde ücretsiz bir şekilde vereceklerdir. Eğer büyük çaplı eşyalar sökülmez ise taşınma esnasında problemi ile karşılaşabilir ve eşyalarını zarar görebilir. Bu sebeple ekiplerimiz eşyalarınızı sökecek ve daha sonra geri yerine taşındığında eşyalarını tekrardan montajlanacak tır. Bizlere bu konuda güvenebilirsiniz ve Dilediğiniz gibi bizden hizmet alabilirsiniz. Sizlere her konuda yardımcı olmak için elimizden gelenin daha fazlasını yapacağımızdan şüpheniz olmasın. Taşımacılık bizim işimizdir ve gelişen teknoloji profesyonel ekibimiz ile taşıma işlemini en kısa zamanda gerçekleştirmeyi kendimize görev  bilip Yolumuz hep bu şekilde devam etmekteyiz. Sizin de taşınmasına istediğiniz eşyalarınız var  ise bizimle kısa zaman içerisinde iletişime geçebilir ve eşyalarını nakliyatını  istediğiniz gün gerçekleştirebiliriz. 

 

 Asansörle hizmetimizde genelde balkon kısmından asansörler kurulmakta ve eşyalar teker teker yeni yerine taşınmaktadır. Fakat çarpık kentleşme  sebebiyle birçok Binanın önüne asansör yerleştirilecek yer yoktur Ve bu da taşımacılığı engellemektedir. Eğer balkonun önünde asansör koyacak yer yok ise asansörü pencerelere yerleştiriyoruz ve en üst katta bulunan yerinize Kısa bir süre içerisinde eşyalarınızı taşıyoruz. Bizim için eşyalarınızın boyu, çokluğu  ve ağırlığı önemli değildir. Kısa zaman içerisinde sizlere verdiğimiz sözü yerine getirmek için çaba gösteririz ve bizden Beklediğiniz hizmeti sizlere sağlarız. Bizlere bu konuda güvenebilirsiniz ve Dilediğiniz gibi bizden hizmet alabilirsiniz. Sizlere her konuda yardımcı olmak için elimizden gelenin daha fazlasını yapacağımızdan şüpheniz olmasın. Taşımacılık bizim işimizdir ve gelişen teknoloji profesyonel ekibimiz ile taşıma işlemini en kısa zamanda gerçekleştirmeyi kendimize görev  bilip Yolumuz hep bu şekilde devam etmekteyiz. Sizin de taşınmasına istediğiniz eşyalarınız var  ise bizimle kısa zaman içerisinde iletişime geçebilir ve eşyalarını nakliyatını  istediğiniz gün gerçekleştirebiliriz. Bize cep telefonu numaramızdan iletişime geçebilir ve adresinize bildirebilirsiniz. Adresinizi bildirdiğiniz de ekiplerimiz kısa zaman içerisinde adresinize kadar gelecekler ve eşyalarını inceledikten sonra Nakliyat işleminin gerçekleştirileceği tarihi belirleyecekler.  Sizin istediğiniz tarih ve saatte Nakliyat işlemi gerçekleştirilmektedir. 

 

SAYFALAR
TAKİP EDİN

Benzer Konular

Hizmetlerimiz Hakkında Daha Detaylı Bilgi Almak İçin, Hemen Arayın!